28 Ağustos 2013 #1978019

ING Bank Yüklemesi Gereken Puanlarımı Yüklemedi!

ING Bank bonus ramazan kampanyası dahilinde 5 adet 75 TL alışverişimi sözleşmeli olmasına özen göstererek yaptım. Ekstremden kontrol edilebilir. Aynı hassasiyetin sizde de gösterilmesini talep ediyorum. Malum yaptığınız iş güven işi.14 08.tarihinde yüklenmesi gereken puanların en kısa zamanda kartıma yüklenmesini talep ediyorum.

İbrahim 65 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sn İbrahim T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • İbrahim31 Ağustos 2013

    sorununuzla ilgileniyoruz demek çözüm üretmek değildir yapılacak şey çok basit extre incelenir ya olumlu ya olumsuz cevap verilir ben maaşımı sizden aldığım için kartınızı kullanıyorum şu anda sözleşme bittiği gün kapatma kararı verdim basit şeylerle bizi uğraştırmayın ben ing benim puanımı yükledimi diye takip etmek istemiyorum.saygılar.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sn İbrahim T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön