20 Ocak 2014 #2244403

ING Bank Yıllık Üyelik Ücreti Alıyor!

ING Bank'ın kuruluşundan buyana hesap ve kredi kartını kullanmaktaydım fakat en son Aralık 2013 tarihli kredi kartı hesap ekstremde görünen 59 tl yıllık üyelik aidatı ile üzerime ekstra bir külfet yüklendi. Bankanın müşteri hizmetlerini aradım bana otomatik ödeme vermem vb üç farklı yol ile paramı iade edebileceklerini ifade ettiler. Ben de otomatik ödeme vermek istedim. Sonra otomatik ödeme vermek için aradım. Normal hesabımı kullanmadığım için durdurulduğunu, bundan dolayı kredi kartıma otomatik ödeme veremeyeceğimi ifade ettiler.

Turan 38 Okunma

Cevaplar

  • Turan24 Ocak 2014

    Tamamen Varlıklı Müşteri odaklı bir firma..Sadık bir müşterileri olarak beni kaybettiler ve asla kazanamayacaklar.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sn Turan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sn Turan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön