13 Aralık 2013

ING Bank Yıllık Üyelik Ücreti Alıyor!

ING Bank kullanmakta olduğum kredi kartından 2013 yılına ait 68 TL yıllık üyelik bedeli kesmiştir. Borcuna sadık bir müşteri olarak bu kesintinin tarafıma iade edilmesini, aksi halde hakkımı yasal yollardan arayacağımın bilinmesini rica ederim.

İlker 68 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Aralık 2013

    Sn İlker E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • İlker14 Aralık 2013

    henüz bir geri dönüş olmamıştır

  • ING Bank Temsilcisi13 Aralık 2013

    Sn İlker E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön