13 Aralık 2013
Yorum Yap
#2168798

ING Bank Yıllık Üyelik Ücreti Alıyor!

4085 79** **** 2833 numaralı bankanızın kartını kullanmaktayım. ING Bank herhangi bir kart ücreti almayacağını daha önceleri bize taahhüt etmişti. Hali hazırda Oyak üyesi bir TSK personeli olduğumdan dolayıda kart aidatı almaması gerekirken 08.12.2013 ekstrem de 59 TL yıllık üyelik ücreti kesilmiştir. Bu tutarın kartıma iadesini aksi taktirde kartımı iptal edeceğimi arz ederim.

Ali 77 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Aralık 2013

    Sn Ali Ümit T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/12/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Aralık 2013

    Sn Ali Ümit T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları