29 Şubat 2016

ING Bank Yıllık Üyelik Ücreti...

Yaklaşık olarak 9-10 yıldır ING Bank Bonus Plus kredi kartı kullanmaktayım. Bugüne kadar hiçbir yıl kredi kartıma yıllık üyelik ücreti yansıtılmadı. Dolayısıyla ben de ödeme yapmadım.
Fakat bugün itibariyle kartıma 95 TL yıllık üyelik ücreti yansıtıldığını gördüm. Az önce bankayı aradım. Bugüne kadar böyle bir şey yansıtılmadığını söyledim. İptal edilmesini istedim. Şimdiye kadar yıllık üyelik ücretinden muaf tutulduğumu, bu yıl için ise böyle bir şeyin söz konusu olmadığını söyleyip iptal etmediler.

Fatura talimatı verirsem 95 TL Bonus puan ya da aylık en az 50 TL harcama sözü verirsem 50 TL Bonus puan vereceklerini ama kesinlikle iptal edemeyeceklerini söylediler. Bunca yıldır bu kartı kullanan biri olarak bu ücreti ödememeyi hak ettiğimi düşünüyorum. Umarım konuyla ilgili olarak banka bana olumlu dönüş yapar.

Selin 91 Okunma

Cevaplar

 • Selin'in Teşekkür Mesajı02 Mart 2016

  Kısa zamandaki ilginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

 • Selin02 Mart 2016

  Kısa zamandaki ilginiz ve yardımlarınız için teşekkürler. Sevgiler, selin doğuç

 • ING Bank Temsilcisi01 Mart 2016

  Müşterimiz Sn Selin D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 01/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi29 Şubat 2016

  Müşterimiz Sn Selin D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön