29 Mart 2013 #1714360

ING Bank Yıllık Üyelik Bedelinin İadesini İstiyorum!

25 Mart 2013 tarihinde, ING Bonus kredi kartıma yansıtılan "Yıllık Üyelik Bedeli" ücretinin iadesini istedim. Ancak herhangi bir dönüş veya iade olmadı. Bu konuda ilgililerin çözüm bulmasını rica ederim.

Mustafa 113 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn Mustafa O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Mustafa30 Mart 2013

    ING Banka teşekkür ederim. Çok hızlı ilgilendi ve kesilen ücret kadar bonus yüklediler.

  • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2013

    Sn Mustafa O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön