21 Mart 2016

ING Bank Yıllık Üyelik Bedeli!

Bana hiçbir şekilde kart ücreti olmadığı söylenerek verilen ING Bonus kredi kartına 82.50 ücret yansıtıldı.

Süleyman 79 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman'ın Teşekkür Mesajı21 Mart 2016

    Şikayetim doğrultusunda bana geçte olsa ulaşan ve ücretimi geri yansıtan kişi veya kişilere teşekkür ederim. Bu ve bunun gibi konuları buralara taşımadan çözüm yolu bulunursa bütün mağdur arkadaşlarımız adına sevinirim saygılarımla

  • ING Bank Temsilcisi21 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Süleyman Oğuzhan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 21/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Süleyman Oğuzhan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön