11 Mart 2016

ING Bank Yıllık Üyelik Bedeli

Yıllık üyelik bedeli ödemeyeceğim kaydıyla almış bulunduğum ING Bank kredi kartıma 95.- TL üyelik ücreti yansıtılmıştır, ücretin tarafıma iade edilmesi için gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim.


(Ayrıca ING Bank' ın konut kredisi müşterisiyim. Yıllardır kredimi düzenli ödememe karşılık olarak tarafıma kart aidatı bedeli gönderilmesi ve müşteri hizmetleri yetkilisinden "üzgünüm, iptal edemeyiz siz dilekçe yazın olumlu olursa şayet Bonus olarak tekrar size döner dediler ama geri ödeyemeyiz" cevabı almak çok saygısızca geldi bana. Ödemelerimi düzenli yaptığım kredimi ve kredi kartımı geciktirmediğim için iyi bir müşterimizdir muamelesi görmeyi beklerken aldığım cevaba bakın. Bu banka hakkında ne gerekiyorsa yapılmasını istiyorum. Özellikle de telefonda aldığım o cevaplardan sonra)

Elif 138 Okunma

Cevaplar

  • Elif'in Teşekkür Mesajı18 Mart 2016

    Teşekkürler...

  • ING Bank Temsilcisi14 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Elif Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 14/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Elif Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön