03 Mart 2016

ING Bank Yıllık Üyelik Bedeli!

ING Bonus kredi kartı kullanıcısıyım. Kredi kartını alırken defalarca sormama rağmen, otomatik ödeme talimatı vermem ile birlikte kesinlikle kartlardan ücret alınmayacağını söylemişti banka çalışanları. Dün itibari ile gelen ekstreme yansıyan 82,50 TL bir ücret var. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise yeni bir uygulama olduğu söyleniyor. Bu uygulamadan bizim neden haberimiz yok? Bu güzel! Banka, posta ya da mail yolu ile bildirmiş. Ben öyle bir yazı ya da mail almadım. Bütün sosyal medyada internet ortamında ve herkese bu konu hakkında bilgi vereceğim. Satarken ücretsiz diye söyleyip, sonradan 82.50 TL para kesiyorsunuz. Bu kadar insanı saf yerine koymasın bankanız! Telefon ile aradığım da yeni bir otomatik talimatı istediler. Sizden kullandığım her ürün için talimat vermek zorunda mıyım?

Yasin 54 Okunma

Cevaplar

  • Yasin'in Teşekkür Mesajı04 Mart 2016

    Bu gün itibari ile sorun çözülmüştür. İlgi ve alakasından dolayı önce ING Bankasına ve Neşe Hanıma özellikle teşekkür ediyorum. Sorunları şikayetleri çözümleme noktasında müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlarından dolayı.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Yasin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 04/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Yasin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön