19 Şubat 2013

ING Bank Yıllık Üyelik Aidatı Alıyor!

**** 2398 biten ING bonus kartımı yoğun müşteri temsilcileri telefon trafiği sonucunda 2 yıldır kullanıyorum bana bu kart almam konusunda görüştüğüm tüm müşteri temsilcileri kart aidatı uygulamamız yok biz kart aidatı almıyoruz size yansıtılırsa bize bilgi verin diyorlardı.

Şimdi aramış olduğumuz temsilci ne maaş kartından kesilen parayı iade edebiliriz nede bonus kartın ücretini iade etmiyorlar bu nasıl bir bankacılık anlayışı anlayamıyorum kendimi yanıltılmış hissediyorum.

Metin 48 Okunma

Cevaplar

  • Metin27 Nisan 2013

    İlgi alaka için müşteri temsilcisine teşekürler

  • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sn Metin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sn Metin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön