11 Ağustos 2016

ING Bank Yıllık Kredi Aidatı!

Yıllardır kullanmakta olduğum ve yıllık aidat ödemediğim ING kredi kartımdan bu yıl 82.50 TL yıllık kart ücreti yansıtılmıştır. 11.08.2016 saat 12:55'te müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşme sonucu kart aidatının zorunlu olarak alınacağı bildirildi. Tüketici hakem heyetine başvurup zaman kaybetmek istemiyorum. Buradan ING yetkilerine sesleniyorum daha önceki yıllarda almadığınız gibi bu yılda yıllık kart ücreti almamanızı diliyorum yoksa kart ücreti olmayan alternatif diğer kredi kartlarına yöneleceğimi bilmenizi isterim.

Osman 138 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Osman A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 11/08/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Osman A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön