19 Ekim 2015

ING Bank Yıllık Kart Ücreti Yansıtıldı!

ING Bank'tan ihtiyaç kredisi çektikten sonra hiçbir talebim olmadığı halde verilen kredi kartından 75 TL yıllık kart ücreti ekstreme yansıtıldı. Müşteri temsilcisiyle görüştüğümde 75 TL'yi bonusa çevirmeyi teklif ettiler ama ben ücretin iadesini talep ettim ve bunun mümkün olmadığını söylediler. Ücretin iadesini istiyorum.

Yasin 54 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Yasin O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 20/10/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Yasin O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön