01 Nisan 2013 #1717310

ING Bank Yıllık Kart Aidatı!

TC: 19*****48 Ing bankta 8 aydır kullanmadığım kaybolduğu için kullanamadığım kredi kartımın yıllık aidat ücreti kesilmiş, kredi kartı bana gönderilmemiştir, kullanmadığım bir kredi kartının yıllık aidat ücretini benden nasıl kesiyorlar? kredi kartının yenisini istediğim halde 8 aydır göndermediler.


İçerisinde bulunan 30 liralık bonus puanımın kullanım süresi mart 31 itibariyle doluyor, kredi kartımın olmadığından dolayı bunları da kullanamıyorum, konu ile ilgili olarak 8 kez aradım, internetten yazdım bu banka bir kere bile dönüş yapmadı. insan 8 tane başvurunun hiç birisine yanıt vermez mi ? hem telefon , hem internet ile başvuru yaptım . yazık

Ahmet 68 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sn Ahmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Ahmet02 Nisan 2013

    Daha hala bize dönüş yapacaklar , telefon numaram : 530 788 27 54 ne zaman arayıp bilgi vereceksiniz ? ne zaman dönüş yapacaksınız ? alacaklı olsanız şimdiye kadar bulurdunuz...

  • ING Bank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sn Ahmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön