04 Eylül 2013 #1993749

ING Bank Yıllık Aidat!

Maaşımızı bankanızdan almamız karşılığında kesilmeyeceği taahhüdünde bulunduğunuz kredi kartı kullanım ücretini kestiniz. Bununla ilgili şubedeki arkadaşlar ne kadar kibar davransa da sonucu ancak 0850 222 0600 numaralı telefonla alabileceğimi bildirdiler. Ancak telefon bankacılığınızdan herhangi bir canlıyla iletişime geçemedim. Sürekli tuşlara basmam isteniyor. Ben kesilen yıllık aidatımın hesabıma geri iadesini ve telefon bankacılığında canlı birisiyle konuşmayı talep ediyorum. ING Bank'tan şikayetçiyim.

Ebru 81 Okunma

Cevaplar

  • Ebru'nun Teşekkür Mesajı04 Eylül 2013

    Konuyla hemen ilgilenilmiş ve aynı gün dönüş yaparak konu çözüme kavuşturulmuştur. İlgililere teşekkür ediyorum.

  • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sn Ebru Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sn Ebru Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön