10 Aralık 2013

ING Bank Yeniden Yapılandırma Ücreti Aldı!

ING Bank'tan Ağustos 2009'da çekmiş olduğum 45000 tl konut kredimi ödememin ikinci ayında banka yetkilisinin beni araması dahilinde 1. 13 civarına kadar düşürdük. Bu sırada benden 500 tl'ye yakın bir para alındı. Bu paranın haksız olduğunu düşünüyorum ve iadesini istiyorum.

Ayrıca ING Bank'tan kredi çektiğimde benden habersiz adıma bireysel emeklilik yapılması, evimin 2 kere ipotek altına alınması, 1500 tl'lik dosya masrafının olması, yaklaşık 3 yıl boyunca hesabımdan her ay 7 tl alınması gibi bir sürü problem yaşadım. Bu problemlerden sadece ipotek problemi çözüldü geri kalan hiçbir problemim çözülmedi. Hiç olmazsa bunu halledin yeter artık!

Altan 85 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Aralık 2013

    Sn Altan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Aralık 2013

    Sn Altan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön