26 Şubat 2013

ING Bank Yeni Gönderilen Kartta Geçersiz!

21 Şubat 2013 tarihli şikayetimden sonra ING Bankası Genel Müdürlüğünden aranarak 1 ayda gelmeyen banka kartım 1 günde elime ulaştı. Şikayetim sonrasında 1 günde ulaşan karta kısa mesajla şifre oluşturdum.


Ancak kartı bankamatikte kullanmak istediğimde geçersiz kart uyarısıyla karşılaştım ve kartı kullanamadım. Maalesef ING Bankası'nın her hamlesinde bir problem var. Galiba kartın aktive edilmesi için de 1 ay beklemem gerekecek.

Hacer 103 Okunma

Cevaplar

  • Hacer27 Şubat 2013

    1654788 nolu şikayetimde iletmiş olduğum kartımın geçersiz olduğu bilgisine yönelik ING Bank Genel Müdürlüğünden Tuğba Hanım şikayetime yönelik aradı. Kartın aktif olduğunu ve bir problem olmadığını söyledi ve tekrar denememiz gerektiğini belirttiler. Kartın sahibi 1943 doğumlu anneannem olup en yakın ATM evine 3 km uzaklıktadır. Kendilerine defalarca ATM de kartın geçersiz lütfen bankanızı arayınız uyarısını verdiklerini söylediğimiz halde denememiz gerektiğini söylediler. Başka bir ATM lerinden gidip tekrar kartı denedik yine geçersiz olduğu uyarısını aldık. Sormak istediğim kartım bozuk değilse ATM leriniz bozuk veya ikisi de bozuk değilse bankacılık anlayışınız bozuk.

  • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sn Hacer K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön