09 Temmuz 2016

ING Bank Yavaş Çalışma ve Gereksiz Davranışlar

Bursa Osmangazi FSM şubesine her gelişimde yapacağım 1 işlem için en az 1 saat bekliyorum ki diğer bankalara göre müşteri sayısı 4/1 bile yok. Gişede bekleyen görevli beyler gereğinden fazla masasından kalkıyor ve anlam veremediğim diğer bankalarda hiç görmediğim işlemler, sohbetler yapıyorlar.


Mevcut işlemlerim bitince ING Bank ie çalışmayacağım. Her bu bankaya geldiğimde sinir küpü olup çıkıyorum.

Akın 117 Okunma

Cevaplar

  • Akın02 Eylül 2016

    şu an yine ilgili bankadayim ve aynı rezillik devam ediyor. Suan sırada 1 kişi var benimle birlikte 2 kişi ve gişe memuru boş boş bekliyor ve başka biri onun telefonunu kullanarak engelliyor yanındaki gişe memuru ise sıra harici başka bir müşteriyi sıraya dahil ediyor. İlk şikayeti yaptıktan sonra banka müşteri temsilcisi beni arayıp böyle aksiyon aldık böyle sorunu çözucez demesine rağmen hiçbir önleyici faaliyet alınmamış durumda. Çok iyi aksiyon alıyorsunuz. Tebrikler.

  • ING Bank Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sn Akın S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/07/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sn Akın S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön