04 Şubat 2015

ING Bank Yatmayan 50 TL Pegasus Puan!

Aralık'ta ING Bank Pegasus kredi kartı ''25 TL kart tesliminden 1 ay sonra ilave olarak da 25 TL ilk harcamayı yaptıktan bir ay sonra olmak üzere 50 TL pegasus puan'' kampanyasına SMS göndererek başvuru yaptım kayıt altına alınmasına rağmen birisi geri dönüş yapmadığı için Sabiha gökçen havalimanında standında çalışan ING Bank personeli E. D'ye durumu anlattım ben buradan hallederim dedi başvurumu bana sormadan iptal etmiş ve kendisi başvurmuş kart geldi. Call center'dan da puan yatacak diye teyit aldım süre geçti. Sonradan (8-9) görüşmemden sonra stand başvurusu olarak gözüktüğünü o yüzden puan vermeyeceklerini öğrendim. Benden kaynaklanmayan hata yatmayan 50 TL puanını talep ediyorum.

Metin 364 Okunma

Cevaplar

  • Metin'in Teşekkür Mesajı26 Şubat 2015

    özlem hanım a ilgi ve alakalı davranışları için teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Metin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/02/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Metin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön