15 Mart 2013 #1687233

ING Bank Yatırdığım Taksitten Haksız Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Ayda sadece 1 defa tüketici kredisi taksiti yatırmak için kullandığım hesabımdan 49TL hesap işletim ücretini yatırdığım taksitten keserek benden taksitin tahsilatının yapılamadığını ve hesaba 49TL daha yatırmam gerektiğini belirten ING Bank'tan şikayetçiyim.


Müşteri hizmetlerini aradığımda bu ücretin aylık olarak biriktiğini ve hesabımdan otomatik kesildiğini herhangi bir geri ödemenin de söz konusu olmadığını söylediler. Bu bankadan bir daha ne kredi çekerim nede bir işlem yaparım.

Erkan 66 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Mart 2013

    Sn Erkan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Mart 2013

    Sn Erkan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön