12 Eylül 2013 #2008306

ING Bank Yasal Takipten Bahsediyor!

ING Bank müşterisiyim. Kredi kartı borcum var bankaya. Asgari tutarı ödeyerek kart borcumu kapatıyordum. Bu arada borç tutarımda 300 TL çok değil yani.


Derken bir kaç ay yatıramadım. Unuttum açıkçası.Zaten başından beri defalarca söylememe rağmen ne ekstre,ne mail,ne mesaj gelmiyor. Neyse o da başka şikayet konusu. Beni arayıp yatırmam gerektiğini en azından asgari tutarı.Bende peki dedim. Gittim ATM'ye yatıracağım kartımı yuttu ATM yatıramadım.


Hemen ING'ye mail attım beni aramalarını söyledim.1 ay oldu ne arayan var ne soran. Derken bu sabah aradılar. Yasal takip süresi falan bir sürü şeyden bahsettiler ve bana tutarın hepsinin yatırılmasını söylediler.

Ömer 136 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn Ömer T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Ömer15 Eylül 2013

    değerlendirmeye verdiğim cevaplar tamamı tamamına gerçek görüşlerimi yansıtmaktdır

  • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sn Ömer T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön