26 Ekim 2016

ING Bank Yasal Hakkımı Kullanmaktan Başka Seçenek Kalmadı!

Babamı 1 yıl önce kaybettim. Kredi borcu varmış benden ödememi talep ediyorlar yasal olarak hayat sigortası yapmak mecburi değil mi? Ödemediğim için haciz işlemleri başlatılmış tabi ki mahkemeye verilmiş bulunmaktayım ve tüm hesaplarım bloke edilmiş durumda şimdi bende yasal haklarımı kullanacağım.

Ramazan 641 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan26 Ekim 2016

    Başvurdum ama karşılıksız kaldım... .

  • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Ramazan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Ramazan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön