15 Şubat 2013

ING Bank Yapılandırmada Fahiş Faiz Alıyor!

ING Bank levent şubesinden kullandığım konut kredisini yapılandırmak için başvurduğumda piyasadan çok yüksek faiz oranı veriyor(*** 0, 73 ING Bank 0. 90) diğer bankayla yapılandırmak için anlaştım bu seferde kapatma cezasının yanında bir sürü ek masraf çıkarıyor.


Görüştüğüm bankalar bunun yasal olmadığını çok masraf istenildiğini söylüyor. bir de kendi bankam yeni müşteriye çok uygun faiz oranı ,yapılandıranlara ise yüksek faizlerle işi yokuşa sürüyor.

Şahin 93 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sn Şahin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sn Şahin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön