16 Mart 2013 #1689595

ING Bank Yapılandırma Yapmıyor!

İnegöl ing bankasından 3 sene önce 1, 08 ile ev kredisi çektim. Yapılandırma istedim fakat 1 aydır geri bildirim yapılmadı. şimdide yeni müşteriye 0, 75 ile veriyorken bana 0, 95 ile yapılandırma yapılabileceği söyleniyor. Bu ayrımcılık neden. Sonra başka bankaya başvuru yapıp refınansman yapacakken yalvar yakar yok hesabı kapatmayalım yok kredi kartı verelim yok öyle yok böyle nedir buya.

Özgür 104 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    Sn Özgür Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mart 2013

    Sn Özgür Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön