17 Ekim 2016 #6709231

ING Bank Yapılandırma Sorunu

27.09.2016 tarihinde resmi gazetede yayımlanan kanuna istinaden mevcut kredi kartı borcumu yapılandırmak için ING Bank müşteri hizmetlerini aradım ancak böyle bir uygulamaları olmadığını ve yapılandırmadan faydalanamayacağımı söylediler. Yapılandırma yapmaları için öncelikle 2 ay gecikmeye girmem gerektiği söylendi. Çıkan kanun bu şekilde değil, tam aksine gecikmeye girmeyen borçları kapsıyor. Z*** ve i**** sadece telefonla bu yapılandırmayı yaparken ING Bank'ın uygulamamasına anlam veremedim.

Seda 822 Okunma

Cevaplar

  • Seda18 Ekim 2016

    Banka beni arayıp aynı şeyi tekrar etti. 2 dönem gecikme olmadığı sürece yapılandırma yapmıyorlarmış.

  • ING Bank Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Seda T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Seda T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön