02 Eylül 2013 #1988164

ING Bank Yapılandırma Masrafı Aldı!

09. 2012 yılında kullanmış olduğum konut kredisini konut kredisi faiz oranlarındaki düşüş nedeniyle , 08. 2013 tarihinde yeniden yapılandırma yaptım . Daha önce dosya masrafı ödememe rağmen aynı şube benden yapılandırma masrafı adı altında benden , 1209 TL 62 kuruş masraf tahsil etti . Bu kesilen masrafın haksızlık olduğunu düşündüğüm için ,bu şikayeti yazdım .ING Bank benden tahsil edilen paranın iadesini talep ediyorum.

Dursun 52 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sn Dursun A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sn Dursun A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön