09 Mayıs 2013

ING Bank Yanlış Yönlendirme!

ING Bank'dan almış olduğum kredi kartı ile yapmış olduğum harcamalarda tarafıma firma tarafından verilen fişin altında şöyle bir ibare gördüm, ''bu alışverişinizi bonus unuzu kullanarak bedava yapabilirdiniz-kulanılabilir bonusunuz 2. 004. -tl) bankama müracaat ettim.

Kredi kartları ile görüşün. Ama öyle yazıyorsa öyledir...dendi ve yıl sonuna kadar kullanılmadığı takdirde sıfırlandığını arkadaşlarım söyledi. Bende hiç ihtiyacım olmadığı bir takım alımlar yaptım. Neticede kredi kartı ekstrem geldiğinde o bedava dediği harcamaların hepsini avans bonus harcaması olarak benden geri istediler.

Tüketiciler derneğine bildirdim ve dava açma yoluna gideceğim.

Ayşe 64 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe27 Haziran 2013

    İng Bank, Şikayetim ile ilgili hiç bir çözüm üretmemiştir. Konu ile ilgili PROTESTO çekmeme rapğmen hiç bir girişimde bulunulmamıştır. Bir dava konusu haline geldiğini üzülerek ifade ediyorum. İng Bank'a hiç yakışmadı. Tüm hesaplarımı kapatıyorum. Böyle müşterisini kandıran bir banka ile çalışmayı kim arzu eder?

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Ayşe Rabia E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Ayşe Rabia E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön