31 Ekim 2016 #6818396

ING Bank Yanlış Bilgilendirme ve Zararımın Tazmini

ING Bank'a Turuncu Hesap'a yatırmış olduğum bir miktar param vardı. Önce başka bir bankada idi sonra ING müşteri temsilcisi daha sonrada ING Bank Gaziemir'de bireysel de çalışan bey bana yüzde 12 faizin 2 ay için geçerli olduğunu söylemedi ve şu an da eski bankam kadar bile faiz getirmediği gibi eski bankama daha az para ile daha yüksek bir faiz alıyordum şu an da daha fazla para ile o kadar faiz vermiyor 2 ay için paramı neden yatırayım öncelikle zararımın tazminini istiyorum bu mağduriyet giderilmez ise bende BDDK savcılık vs. Kurumlarda hakkımı arayacağım ses kayıtlarında da bana bu konuda kesinlikle bilgi verilmedi ayrıca şubede ki bey de bana hiçbir şekilde bu konuda bilgilendirmedi bu konuda bir an önce mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Telefon numaramdan bankada ki bilgilerime ulaşabilirsiniz. Hesabım Gaziemir şubesinde.

Mustafa 566 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı01 Kasım 2016

    Konu ile ilgili olarak gereken ilginin alakanin gösterilmesinden dolayı teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Mustafa Kemal G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 31/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Mustafa Kemal G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön