05 Mayıs 2014

ING Bank Yanıltıcı Bilgi Veriyor

Nisan ayında 100 tl ve üzeri tüm alışverişleri 3 ay ertelediğini söyleyen ING Bank öteleme ücretini aldığı halde 150 tl lik alışverişimi ötelememiştir. 4 Mayıs 2014 günü saat 22:35'te müşteri hizmetlerinden görüştüğüm Z** Hanım bana harcamamın süpermarket alışverişi olduğunu, öteleme olamayacağını söylemiştir.


Kendisinden şikayetimi iletmesini istediğim de bir şey yapamayacağını söylemiştir. 100 tl ve üzeri tüm alışverişleri öteliyoruz diye mesaj atıp neden insanları yanıltıyorsunuz ve müşteri hizmetleri servisiniz şikayetleri iletemiyorsa neden var? Bugünden sonra tüm borcumu ödeyip kartımı kapatıyorum.

Zeynep 161 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn Zeynep A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Sn Zeynep A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 09/05/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Sn Zeynep A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön