19 Ekim 2016 #6722710

ING Bank Yanıltan Çalışanlar!

20 bin kredi lazımdı. Ticariden bana 18 bin kredi çıktığı söylendi. İmzaları atmaya gitti, gişeden parayı alırken çalışan bana 15 bin kredim olduğunu söyledi. 18 bine imza attığımı söyleyince eksi hesabı da kredi olarak vereceği söylendi. Ben eksi hesabı çekseydim ne şartta ödeyecektim ve ne kadar faiz ödeyecektim. Üstelik adam kredi diye umutlandırıyor ve aramalarıma çıkmıyor. Sonrasında 742 TL olan ödemem eksi hesaptan çekilmiş ama ben 1200 lira olarak faizli ödedim. Gidip bankaya sorduğumda 70 liralık faizi almışlardır geri kalan ücrette ek hesabım arttırılmış. Kimden izin alınmış? Neyse ki bugün kredimi kapattım ve onlarla asla çalışmayı düşünmüyorum. Hem yalan söylüyorlar kandırıyorlar hem de bilginiz olmadan ek hesap arttırıyorlar.

Dilek 297 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Dilek Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Dilek Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön