06 Şubat 2016

ING Bank Web Sayfasında Mesaj Gönderebileceğimiz Bir Bölüm Yok!

Bankanız da benim adıma açılmış olan bütün vadesiz hesap, yatırım hesabı, kredi kartı hesabı ve diğer hesapların kapatılmasını talep ediyorum. Bununla ilgili bilgi alabilmek için internet sayfanızdan mesaj gönderecektim. Fakat öyle bir sayfa bulamadım.


Canlı müşteri hizmetleri de cevap vermiyor. Telefonla arasam çok uzun sürüyor ve yeterli bilgi alamıyorum. Bulunduğum ilçede şubeniz yok. Hesapların kapatılabilmesi için gerekli evrakların ve hesapların kapatıldığını gösteren belgelerin tarafıma e-mail veya posta yolu ile ulaştırılabilmesi mümkün mü?

Selim 61 Okunma

Cevaplar

 • Selim'in Teşekkür Mesajı09 Şubat 2016

  Hizmetinizden genel olarak memnunum. İleri ki günler de tekrar müşteriniz olabilirim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi09 Şubat 2016

  Müşterimiz Sn Selim T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 09/02/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Selim08 Şubat 2016

  Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 • Selim08 Şubat 2016

  Şimdi bütün borçlarımı kapattım. En kısa sürede bütün hesaplarımı kapatmanızı rica ediyorum. İyi günler.

 • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2016

  Müşterimiz Sn Selim T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön