14 Şubat 2014 #2293888

ING Bank Verilen Talimatların Gerçekleşmemesi

Söz konusu bankaya ait hesabımın kapatılması için yapmış olduğum başvurular her türlü karşılıksız kalıyor, hesabın olduğu şubeden farklı yerdeyim, bankaya ait başka şube aracılığı ile yaptığım 3-5 şubat 2013 tarihli başvurularımın olmadığı dahi söylendi. Aynı şubeden 11 şubat tarihinde yeniden aynı işlemi yapmak zorunda kaldım. Herhangi bir geri dönüş dahi alamadım.


Kredi kartı iptali işlemi için illa belirli bir numara aranması isteniyor aradım ama ne hikmetse hala kredi kartı ekstresi geliyor. Kartın iptali ile ilgili de defalarca başvuruda bulunmak zorunda kaldım bekliyorum bakalım benim adıma ödeme falan yapacaklar mı bir yerlere?

Bülent 85 Okunma

Cevaplar

 • Bülent11 Mart 2014

  Banka çalışanı kişiler; neden hesabımı kapatmamaktasınız? Sizi BDDK ya şikayet edeceğim. Benim istediğim bana ait bilgileri de vermiyor sorularımı cevaplamıyorsunuz? Siz kendinizi kanunlardan üstün mü sanıyorsunuz?

 • Bülent06 Mart 2014

  bankanızda okuduğunu anlayabilen ve anladığını gerçekleştirebilen herhangi birisini çalıştırıp çalıştırmadığınızı merak ediyorum. hesabımın kapatılmasını beceremiyor musunuz? bu kadar beceriksiz insan bir araya nasıl geldiniz?

 • Bülent04 Mart 2014

  Saygısız ve sevgisiz banka çalışanları, hesabımı kapatınız.

 • Bülent04 Mart 2014

  Sayın ing bank yöneticileri, hesabımı kapatınız ve kapattığınıza dair bilgi veriniz. Hesap işletim ücreti falan da almaya kalkmayınız ben hesabımın kapatılması için talimat vereli ay geçti. Hukuki haklarımı saklı tutuyorum, maddi zarara uğramam durumunda manevi tazminat davası da açacağım. Sinir bırakmadınız ayıp diyorum yuh diyorum.

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2014

  Sn Bülent Erkan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/02/2014 tarihinde Kayseri Sivas Caddesi Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Bülent26 Şubat 2014

  sayın çok kıymetsiz bankanın yöneticileri; tamam 3.04 liralık bakiyemi de sıfırladım. Memurunuzun veya sizin yaptığınız bilemediğim işlemlerin sebep olduğu bu hatayı da temizledim. Hadi n'olur kapatın hesabımı. Bak valla bi daha yazmıyacam buralara allah rızası için diyorum ya anlamıyor musunuz???

 • Bülent25 Şubat 2014

  Bankanın burada yazılsa bile ilgilenme süresi cuma günü ile kısıtlı sanırım. Cuma günü arandım yardımca olamadılar yine kendi başarısızlıklarından, bugün oldu hala bekliyorum biz ararız tekrar dediler. Ama hedef olarak belirledim mart ayı içerisinde başarılı olacağım kapattıracağım hesabı...

 • Bülent19 Şubat 2014

  Konu ile ilgili ''Lütfen'' arandım, hangi şubeden işlem yaptığımı öğrenmek istiyorlarmış. Talimatınızı gerçekleştirdikten sonra döneceğiz size dediler inşallah bekliyorum. Buraya yazdıktan sonra kredi kartımın iptalinde başarılı olabildim. Demek ki birebir iletişimden değil teşhirden faydalanacağız, baksanıza teşhire kadar cevap bile vermeye tenezzül etmiyorlar. Daha başka başvurularım da var bekliyorum cevap gelirse diye, olmadı bu defa başvuru numaralarımı da yazacağım ki bize gelseydiniz önce diye yazdıklarında ne kadar boş cevap verdikleri belli olsun.

 • Bülent14 Şubat 2014

  Aynı cevabı ocak ayından beri bana da mailden veriyorlar. İnceliyoruz... İncelemeler hiç bitmiyor, dönmeyi falan düşünmüyorlar. Ya da düşüncede kalıyor sadece...

 • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

  Sn Bülent Erkan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön