19 Mart 2015

ING Bank Verdiği Bonusu İptal Etti

ING Bank günlük paketten dolayı bonus yüklemesi yapılıyor. Şubat ayında bilgim harici puanlar silinmiş, sileceğiniz puanı hiç yüklemeyin. Eğer kazandıysam puan benimdir, sürekli puan takip etmek gibi bir lüksüm yok. Belki şartlarınız bu yöndedir ama ben yine de bu kuralı çok anlamsız buluyorum. Bazı durumlarda sizin temsilcilerin yanlış yönlendirmesi ile bizde mağdur oluyoruz defalarca sizi aramak zorunda kalıyoruz bu durumda biz haklılığımızı kimseye anlatamıyoruz, ama siz en ufak bir işlemde bile kural böyle deyip geçiştiriyorsunuz. Ben puanları sürekli takip edemiyorum benim puanımı kesmeyin kestiğinizi de iade edin.

Ahmet 186 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Ahmet O. Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 23/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Ahmet24 Mart 2015

    Evet ING Bank yetkilisi cevabınızı bekliyorum, bazen sizde bizi kendi hatanızdan dolayı mağdur ettiğiniz oluyor buna ne demeli

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Ahmet O. Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön