10 Eylül 2013 #2003527

ING Bank Vefat Eden Babamın Kredi İadesi Hala Yapılmadı!

2 mart 2013 tarihinde babam vefat etti. Kendisine ait tüketici kredisinde yaşam sigortası olduğu için yapılan hesaplamalardan sonra biz varislerine verilecek şekilde borç silinip, kalan 2. 800 TL'yi iade edeceklerini söylediler. ING Bank'ın istemiş olduğu tüm işlemleri yapıp tamamladık, bugün 9 eylül hala verecekleri yaklaşık 2. 800 TL' yi hala ödemediler.


Kredi vermeye gelirken tekbir TC. Kimlik numarası ile binlerce TL'yi borç verirken şimdi alacağımız olduğunu görünce vermemek için direniyorlar. Daha ne kadar bekleyeceğiz? Nedir bu işin bu kadar uzama nedeni?

Burcu 74 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn Burcu O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/09/2013 tarihinde Bostanlı Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Burcu O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön