30 Temmuz 2016

ING Bank Ve İninal Kart!

3-4 hafta önce bir makale yazmıştım onda paramın yutulduğunu söyledim ve bana geri dönüşü yaptılar Allah razı olsun. Bana İninal Kart müşteri hizmetlerini arayınız dendi. Aradım konuştum bana 2-3 gün sonra mesaj olarak talebiniz alınmıştır dendi ve bana İninal yetkilisi 1 hafta ila 1 ay içinde olabilir dendi ve yaklaşık 1 ay oldu, ancak hala param gelmedi! Lütfen durumla ilgilenin.

Berkay 124 Okunma

Cevaplar

  • Berkay02 Ağustos 2016

    teşekkür ederim ING Bank ancak hala gelmedi param?

  • ING Bank Temsilcisi02 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Berkay A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/08/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sn Berkay A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no'lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön