08 Şubat 2014 #2282984

ING Bank Vadesiz Hesap Kartının Şifresi İçin Şubeye Yönlendiriyor

Benim bundan 2 yıl öncesinde ING Bank'dan açtırmış olduğum vadesiz hesap kartım vardı. Sadece kartıma para geldikçe işlem başına ücret alınıyordu. Şimdi kartım kayıp kullanmadığım için ve kayıp olduğundan yetkililerle görüşmesi zor oldu . Görüştüm daha sonra bana şifremi sordular. Şifremi nasıl hatırlayayım dedim 2 yıl olmuş bana şubeye git dediler. Benim merak ettiğim konu ismim soyadım var, şifreyi sizin müşteri temsilcileriniz nasıl bilemiyor? 2. olarak da bu kartın 2 yıldır işlem yapmıyorum ücret vs. eklenmez değil mi kayıp kart?

Uğur 79 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sn Uğur K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Şubat 2014

    Sn Uğur K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön