23 Mart 2013 #1702900

ING Bank Uygunsuz Alınan Hesap İşletim Ücretleri!

ING Atatürk Organize Şubedeki hesabımı yaklaşık 9 aydır kullanmamaktaydım. Babama göndermek üzere hesabıma acil bir para yatırma işlemim oldu. Ertesi gün hesaba girdiğimde 60 tl hesap işletim ücreti çekilmiş. 9 ay boyunca sizden hesap işletim ücreti alınacaktır diye en ufak bir uyarı göndermeyen banka nedense başka kampanyaları hakkında hergün mesaj gönderiyor!


Bankanın çalışanları da sürekli yanlış bilgi veriyorlar! "Efendim normalde sizden alınmaması gerekiyordu şuraya fax çekin buraya fax çekin" diye 2 ay beni uğraştırdılar. Sonuç kocaman 0...Hukuki mücadelem devam edecek!

İrfan 79 Okunma

Cevaplar

  • İrfan25 Mart 2013

    Evet ING BANK Sözde web sitesinden duyurmuş özür dilerim ben duymamışım bundan sonra bütün bankaların web sitelerini hergün tek tek gezip kontrol edicem bankalar bugun ne isteyecek bakalım diye. Sakın ING BANK çalışanlarını meşgul etmeyin yanlışlıkla haber falan verirler.

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    Sn İrfan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Mart 2013

    Sn İrfan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön