19 Nisan 2013

ING Bank Üyelik Ücretinin İadesini İstiyorum!

Aralık ayı ING Bank ekstreme 49 tl kart üyelik aidatı yansıtılmıştır kart iptalim sonucu paramı iade etmemişlerdir sonucunu müşteri hizmetlerine sorduğumda kartınıza bonus ücreti olarak yansımıştır yapacağımız birşey yok cevabı verilmiştir bu ücretin tarafıma iade edilmesini istiyorum haksız yere kesilmiştir yargı kararı vardır buna istinaden bu paranın kesilmesi hem bana hemde Türk yargısına olduğunu düşünüyorum gereğinin yapılmasını istiyorum.

Ahmet 67 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sn Ahmet S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sn Ahmet S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön