23 Aralık 2013

ING Bank Üyelik Aidatı Kesti!

Ben ING Bank bonus card sahibiyim ve uzun yıllardırda memnuniyetle kullanıyorum. Geçmiş dönemlere bakıldığında da kredi kartı borcumu zamanında ve eksiksiz olarak ödediğim görülebilmektedir ancak tüm bunlara rağmen mevcut kredi kartımın son ekstresinde üyelik aidatı adı altında 68,00 tl. tutarında kesinti yapılmış olduğunu farkettim.


Her sene bu durumla karşılaşıyorum. Kredi kartımla bu zamana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım, borcumu hep zamanında ödedim, ancak bu çok zengin biri olduğum anlamına veya ING Bank bonus card'a muhtaç olduğum anlamına gelmemektedir. Bu sebeple bahse konu tutarın tarafıma geri iade edilmesini, aksi takdirde kredi kartımın kullanıma kapatılmasını tensiplerine arz ederim.

Ahmet 43 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Aralık 2013

    Sn Ahmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Aralık 2013

    Sn Ahmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön