18 Eylül 2013 #2018744

ING Bank Usulsüz İşlem Yaptı!

ING Bank'tan kredi çekmiştim. Kredimi erken kapadım. Aynı gün tüm hesaplarımın kapatılması için şubeye dilekçe verdim. Dilekçeme cevap verilmediği için, genel merkezi aradım. Böyle bir başvurunun hiç yapılmadığını öğrendim. Dilekçem ortadan kaldırılmıştı. Zaten 3 gün sonra da 50 TL borcum için icra işlemlerini başlattıklarını öğrendim. %30'un üzerinde faiz vb. masraflarla yaklaşık 70 TL olmuş.


Banka şubesine gittiğimde, aldığım hesap özetiyle resmen çılgına döndüm. Krediyi kapatmak için yatırdığım parayla hesap işletim ücreti kesilmiş, 50 TL bankadan avans kullandırarak kredimi kapatıp borçlandırmışlar. Banka e-maillerime cevap ver!Yapılan tam anlamıyla usulsüzlük.

Gülşah 85 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sn Gülşah S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn Gülşah S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön