19 Mart 2013 #1693024

ING Bank Usulsüz Alınan Hesap İşletim Ücreti Ve Destek Hesap Açlışı ve Kullanımı !

11/08/2011 günü kullandığım ihtiyaç kredisi için açılan hesap için ING bank hesap işletim ücreti kesmiş. ING 'den aldığım bankacılık hizmeti sadece kredi borcumu ödemek olduğu halde.

İbrahim 38 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Haziran 2013

    Sn İbrahim Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/04/2013 tarihinde Ümraniye Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • İbrahim03 Nisan 2013

    İng bank şikayetime cevap vermemiştir. Destek hesabıma faiz işletmeye devam etmekdir.

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2013

    Sn İbrahim Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön