27 Şubat 2013

ING Bank Ulaşılmıyor!

Gönderilen bilgi sms'ine istinaden müşteri hizmetlerini arıyorum, lakin ulaşamıyorum. 0850 222 0 600 no'lu hattınız çalışmıyor. Gönderilen sms'te bu numara ile irtibata geçiniz yazıyor, fakat hat çalışmıyor.


Dolayısı ile tarafımdan onaylanmayan, Destek Hesap ekstresi gönderimi ve akabinde ücreti kesinlikle kabul etmiyorum. Bu konuda ücret kesilir ise, bankanızla ilişkimi ivedilikle sonlandırıp, yasal yollara başvuracağımı bildiririm.


Tek taraflı sürekli ücret uygulamaları yaratmanız ve bunun bildirimlerini sms ile müşterilere göndermeniz kesinlikle yanlış, aramızda ki sözleşme koşullarına ve bankacılık ilkelerine, yasalarına aykırıdır. Konu ile alakalı dönüş yapmanızı bekliyorum.

Yesim 27 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Yeşim A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Yeşim A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön