05 Mayıs 2016

ING Bank Ücret İadeleri Yapılsın

1 -52*** no.lu şikayet numarası ilgili bankaya iletildikten sonra banka tarafından telefonla aranmış olup kredi sigortasının banka komisyonunun tarafıma iade edileceğini bildirerek tarafıma 138,00 TL iade yapılmıştır (banka başka bir kuruma yaptırmış olduğu sigortadan epey yüklü miktarda komisyon almış olup tarafıma bunun sadece bir kısmını ödemiş bulunmaktadır. Ayrıca bu iade işlemini herkese yapmadıklarını belirtmiştir).
2- Ayrıca 9**** talep numarası ile şikayetimi 06-4-2016 tarihinde almış olup, sadece sigorta prim iadesini konuşarak konuyu kapatmış bulunmaktadır.
Tarafıma iade olunan sigorta primleri halen eksik olup iadesinin talebi ile diğer taleplerim için tarafıma bilgi verilmesi hususunu arz ederim.

Ahmet 223 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Ahmet C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Ahmet C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön