12 Şubat 2014

ING Bank Turuncu Hesapta Hoşgeldiniz Faizi Yok Oldu!

İlk kez, Eylül 2013'te ING Bank Gölcük şubesinde Turuncu Hesap açtırdım. Hoşgeldiniz faizi olarak 9,75 oranında faiz uygulanacağı belirtildi. Ancak şubede yapılan eksik işlemlerden dolayı 4 kez
bankaya gitmek zorunda kaldım. Özlük bilgilerimi her defasında yanlış girdiklerinden dolayı, İnternet bankacılığını aktif kullanamadım ve hesabıma parayı geç transfer ettim.

Dolayısıyla bu faizden faydalanamadım. 219901 no'lu dilekçe ile 9.12. 2013'te mağduriyetimi
anlatan bir yazı yazdım. Ancak ING Bank Genel Müdürlüğünden bugüne kadar bana
geri dönüş olmadı. Bugün müşteri hizmetlerini aradığımda ise sorunuma bir çözüm
bulmadıklarını ifade ettiler.

Özlem 290 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2014

    Sn Özlem A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/02/2014 tarihinde Gölcük Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sn Özlem A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön