08 Ekim 2016

ING Bank Turuncu Hesap / Yanlış Faiz Oranı!

ING Bank Nişantaşı şubesinden vadeli mevduat hesabı açtırmak üzere reklamlardan 1 yıl boyunca sabit % 12 faiz veriyoruz diye dönen reklama kandım şubeden açtırdım hesap. İlk 2 ay faiz yattı diğer aylar 7 oranında faiz yatmış, kontrol etmedim güvendim keşke güvenmeseymişim. Şubeye gidiyorum size yanlış hesap açılmış diyorlar. Bu hesabı ben mi açtım siz açtınız şikayetimi bankaya yazdım 1 haftayı geçti kimse aramadı bile. Müşterilerinize inanılmaz sahip çıkıyorsunuz helal size. ING Bank ile artık çalışmayı düşünmüyorum kesinlikle.

Aytac 464 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Aytac C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 11/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Aytac C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön