28 Ekim 2016 #6804682

ING Bank Tümsan Şubesinden Bilgi Alamıyorum!

Tümsan şubesinden konut kredisi kullandım. Yapılandırma hakkında bilgi almak istiyorum. Şubeyi aradığımda bireysele aktarıyorlar. Bireysel telefona bakmıyor. 10 günden fazla oldum. Her gün arıyorum bakmıyorlar. Hatta santral not aldı, sizi ararlar dedi ama yine aramadılar. Çok kötü bir banka.

İsmail 271 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn İsmail Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 31/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn İsmail Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön