05 Nisan 2013 #1726407

ING Bank Tüm Kredi Dosya Masraflarını Geri İstiyorum!

Ben Ing bankın bir müşterisiyim. 2006 yılında Ing bank Fethiye şubeden 1 adet Taşıt kredisi kullandım. Bununla birlikte bana birde kredi kartı verdiler. Çekmiş olduğum kredinin dosya masraflarını ve bana verilen kredi kartına kesilen kart aidatlarını ve hesap işletim ücretlerinin tarafıma iadesini istiyorum. Bu konu ile ilgili olarak ilgili yargıtay kararları mevcuttur. Eğer tarafıma ödeme gerçekleşmez ise bende bu banka şubesi hakkında tüketici mahkemesine dava açacağım.

Abdullah 97 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah07 Mayıs 2013

    Sayın Ingbank sizin müşteri anlayışınız bu mu ben sizden ekstre istemedim kredi dosya masrafının tarafıma iadesini istedim olumlu yada olumsuz bir cevap vermediniz

  • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sn Abdullah B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sn Abdullah B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön