10 Mayıs 2013 #1790676

ING Bank Tüketici Kredisi Hesabına 44 TL İşletim Ücreti Kesti!

27/09/2013 tarihinde kullandığım 8947449 nolu tüketici kredime Uşak İng Bank şubesinde bireysel işlemlerle ilgilenen bayan çalışan tarafından hesap işletim ücreti tahsil edilmeyecek demesine rağmen kredi hesabımı kapatabilmem için fazladan 44 tl para istendi.


Başvurum sırasında bankamatik kartı-kredi kartı istemediğimi beyan ettim, vadesiz hesap açmışlar onu kapattım, benden otomatik ödeme talimatı istediler kabul etmedim, bunun üzerine sadece tüketici kredisini geri ödeme hesabı olması şartıyla hesap işletim ücreti alınmayacağını beyan ettiler.


Bugün hesabı kapatmak için gittiğimde borcuma extra olarak 44 tl masraf aldılar. ING bank çalışanları gerçeği söylemiyor.

Ali 125 Okunma

Cevaplar

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı22 Mayıs 2013

    Hesap işletim ücreti geri iade edildi, İng bank genel merkezinde görevli müşteri temsilcisi Tuğba hanım ilgilenip sorunu çözdü, Teşekkürler Tuğba hanım.

  • ING Bank Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sn Ali Erhan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sn Ali Erhan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön