07 Eylül 2016

ING Bank Telefonla Ulaşmak Mümkün Değil

Daha önce de aynı sorun nedeni ile buraya şikayetimi yazmıştım daha sonra bana dönüş yaptılar ve arandım şunu anlamak istiyorum ING Bank ile işimizi çözmek için ille de şikayet mi yazmak gerekiyor. Bankaya ulaşamıyorum ayrıca çektiğim kredimi yapılandırmak istedim ve bana faiz oranlarının düşmediğini söylüyorlar internet sitelerinden baktığımda benim çektiğim vadede 1,01 oran veriyor nasıl düşüş yok anlayamadım. Bilgisiz ben miyim bana bilgi verenler mi bir problem de bu lütfen sorunum için dönüş yapılsın. ING Bank'a ulaşmak için harcadığım zaman kaybım çok büyük.

Yunus 79 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi07 Eylül 2016

    Müşterimiz Sn Nilay K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 07/09/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Yunus07 Eylül 2016

    Ulaşmak istediğim ve ulaşamadığım şube çağlayan/kağıthane bilginiz olsun

  • ING Bank Temsilcisi07 Eylül 2016

    Müşterimiz Sn Nilay K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön