24 Aralık 2014

ING Bank Telefon Numarası Güncelleme!

Telefon numaramı güncellemek istiyorum. Şubeye gitmen gerekli diyorlar. Bir telefonu güncellemek için bu kadar eziyet. 30 km git dilekçe yaz ıvır zıvır yap oraya imza çak buraya imza çak. Ondan sonra şubedeki bayan diyor ki onaylandıktan sonra tamam.


Akşam eve geliyorum internet şubesine gireceğim mesaj gelmiyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum şube daha onaylamamış telefon değişikliğinizi diyor. Buna uzaylılar mı gelip onay verecek. Şubenin onay vermesi gerekiyorsa ben şubedeyken neden verilmedi. Başka bankaların 10 saniyede yaptığını sizde Maaşallah günlerdir yapamıyorum. Hızınıza hayran kaldım. Başka bankaların bankamatikten değiştirdiği numarayı siz ne zaman yapacaksınız. Hadi inşallah!

Mehmet 2.655 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet27 Aralık 2014

    herşey güzel geliştide ancak internet üzerinden alışveriş yaptığımda 3d secure mesajları diğer telefonuma geliyor bunada çözüm bulursanız sevinirim

  • ING Bank Temsilcisi24 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Mehmet H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 24/12/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Mehmet H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön