17 Mayıs 2013 #1802231

ING Bank Telefon Bankacılığı Talebi Aldı, Dönüş Yapmıyor!

Dün yani 15 Mayıs 2013 günü sanal kredi kartı oluşturulamaması konusunda telefon bankacılığını aradım ve müşteri temsilcisi sistemden kaynaklanabileceğini, 89290 no.lı talebi oluşturduğunu söyledi. "İlgili arkadaş size dönecek" dedi. Akşam tekrar aradım, dönen olmadığını söyledim. "Talebinize acil ekledim, sizi ararlar" dedi, oldu bugün saat 13:00 halen dönen yok. Bu konu bu kadar zor mudur anlamadım. İlgisizlik olduğunu düşünüyorum. Sistemden kaynaklı sorunu müşteri temsilcisi anında çözmeli.

Bülent 70 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sn Bülent Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Bülent21 Mayıs 2013

    "İnceliyoruz, döneceğiz" dönüşü dışında arayan soran olmadı. Yıllardır çalıştığım bankadan ya da bir banka çağrı merkezinden hiç ummadığım bir tepki aldım, şaşkınım. Yani sorun çözülmedi anlayacağınız. Bu gün ING Bank Çağrı merkezini tekrar aramayı düşünüyorum. Aksi halde banka değiştirmek için arayışa başlayacağım.

  • ING Bank Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sn Bülent Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön